Pasačka hus
Autor: Georges Perron
(1810 - 1886)
Signováno vlevo dole, na reversu autorský štítek, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 25 cm, výška: 35,5 cm, rámování: 51,5 x 41,5 pošk.
Stav: poškozeno
Konec dražby: 21.08.2024 20:11 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč