Stádo ovcí u řeky
Autor: Josef Helmut Schilhabel
(1896 - 1970)
Signováno vpravo dole, rámováno, blondel rám.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 40,5 cm, výška: 30,5 cm, rámování: 45,5 x 55,5
Konec dražby: 21.08.2024 20:13 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč