195. Dívčí akty
Autor: Hugo Boettinger
(1880 Plzeň - 1934 Praha)
signováno vpravo dole
Technika: litografie
Šířka: 45 cm, výška: 34,5 cm, rámování: volný list
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.10.2024 21:04 SELČ
Zbývá: 18d 9h 34m 12s
Vyvolávací cena: 500 Kč