188. Dvě ilustrace
Autor: Hugo Boettinger
(1880 Plzeň - 1934 Praha)
Paspartováno.
Technika: litografie
Šířka: cca 22 cm, výška: cca 29 cm, rámování: 45 x 36
Konec dražby: 07.10.2024 21:02 SELČ
Zbývá: 17d 18h 17m 43s
Vyvolávací cena: 500 Kč