Pohled do krajiny
Autor: Erich-Emmo Rosteutscher
(1886 - 1969)
Signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 85,5 cm, výška: 63 cm, rámování: 75,5 x 97
Konec dražby: 21.08.2024 20:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč