Zátiší s květinami
Autor: Vojtěch Škrdlík
(1903 ? - ?)
Signováno vpravo dole.
Technika: olej na plátně
Šířka: 40 cm, výška: 54 cm
Konec dražby: 21.08.2024 20:23 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč