Paris - L Formát
Autor: Lindfors Evert
(1927 Švédsko - 2016 Švédsko)
Signováno vlevo dole, na reversu autorský štítek.
Technika: olej na plátně
Šířka: 101 cm, výška: 73 cm
Konec dražby: 21.08.2024 20:18 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč