Ženy
Autor: Jarmila Haklová-Bulla
(1936 Brno - 2010 Kalmar, Švédsko)
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na sololitu
Šířka: 39 cm, výška: 27,5 cm, rámování: 34 x 45
Konec dražby: 21.08.2024 20:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 200 Kč