Akt II.
Autor: Helga Schmidt-Römhild
(1927 - 2013)
Monogramováno vpravo nahoře, na reversu autorské razítko a datace.
Technika: kresba, datace: 1973
Šířka: 29,5 cm, výška: 40 cm, rámování: volný list
Stav: poškozeno
Konec dražby: 21.08.2024 20:53 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč