Ve stráni

Autor: Václav Roubal
(1940 Staňkov - 2013 Plzeň)

signováno a datováno vpravo dole, na reverzu věnování, rámováno. Pochází ze sbírky z pozůstalosti básnířky Karly Erbové.
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu, datace: 2005
Šířka: 35,5 cm, výška: 22,5 cm, rámování: 27 x 39,5 cm

Konec dražby: 03.06.2024 21:18 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč