Narcisy
signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: ofset
Šířka: 40 cm, výška: 50 cm, rámování: 69 x 57 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 14.04.2024 18:01 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč