Motiv Novoročenek, konvolut 9ks
Autor: Václav Malina
(1950 Plzeň)
Signováno vpravo dole, datováno a částečně značeno. Pochází ze sbírky z pozůstalosti básnířky Karly Erbové.
Šířka: cca 6,5 cm, výška: cca 8 cm, rámování: volné listy
Konec dražby: 21.08.2024 20:38 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč