Partie ze Stromovky
Autor: Jarmila Štastná roz. Mixová
(1876 ?Slezská Ostrava - 1960)
Na reversu autorský přípis, zaskleno a rámováno.
Technika: olej na kartonu, datace: 1926
Šířka: 42 cm, výška: 30 cm, rámování: 37 x 48 pošk.
Konec dražby: 06.08.2024 20:57 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč