Portrét ženy
Autor: Erwin Müller
(1893 Reichenberg (Liberec) - 1978 Naumburg, Německo)
Monogramováno vpravo nahoře, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 30 cm, výška: 40 cm, rámování: 57 x 47,5o
Konec dražby: 10.07.2024 20:19 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč