246. Ženský akt
Autor: Josef Boháč Heřmanský
(1893 Horní Heřmanice - 1956)
Signováno vpravo dole.
Technika: kresba
Šířka: 21 cm, výška: 29,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 07.10.2024 21:21 SELČ
Zbývá: 17d 16h 41m 35s
Vyvolávací cena: 600 Kč