Agitátor
Autor: Alfred Cossmann
(1870 - 1951)
Signováno tužkou vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: suchá jehla
Šířka: 20 cm, výška: 8,5 cm, rámování: 24,5 x 33
Konec dražby: 21.08.2024 20:30 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč