Zátiší s květinami
Autor: Hana Vlčková Nejtková
(1915 Terezín)
Signováno a datováno vlevo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně, datace: 1957
Šířka: 65,5 cm, výška: 55 cm, rámování: 70 x 80
Konec dražby: 03.06.2024 20:29 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč