Portrét

Autor: Svatopluk Klimeš
(1944)

signováno tužkou na reverzu, paspartováno
Technika: tempera
Šířka: 13 cm, výška: 17 cm, rámování: paspartováno, 40 x 30

Konec dražby: 21.08.2024 20:20 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč