Dívka u školy
Autor: Valdemar Magaard
(1864 - 1937)
monogramováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 26 cm, výška: 34,5 cm, rámování: 43,5 x 35
Konec dražby: 11.07.2024 20:52 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 100 Kč