Potok v lese
Autor: Jaroslav Liška
(1893 Praha - ?)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 19,5 cm, výška: 27,5 cm, rámování: 51,5 x 40,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.09.2024 20:31 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč