Abstraktní kompozice
Autor: Raoul Ubac
(1910 Kolín nad Rýnem, Německo - 1985 Dieudonné, Francie)
Signováno tužkou vpravo dole.
Technika: lept
Šířka: 14,5 cm, výška: 19,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 09.09.2024 20:56 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč