Modelka
Autor: Carl Larsson
(1853 Stockholm, Švédsko - 1919 Falun, Švédsko)
signováno a datováno v tisku, G;teborské muzeum, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: světlotisk, datace: 1907
Šířka: 26,5 cm, výška: 20,5 cm, rámování: 26,5 x 32,5
Konec dražby: 10.07.2024 21:11 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč