Podvečer
Autor: Emile Puttaert
(1829 - 1901)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na dřevě
Šířka: 33,5 cm, výška: 51,5 cm, rámování: 65 x 47
Konec dražby: 09.04.2024 20:13 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč