Chalupa u lesa
Autor: Sluka
(? ?)
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na sololitu
Šířka: 48 cm, výška: 39 cm, rámování: 53 x 62 cm
Konec dražby: 20.08.2024 20:53 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč