Strom v krajině
Autor: Eva Sendlerová
(1939 Praha)
Signováno a datováno vpravo dole tužkou, vlevo číslováno 118/120, volný list
Technika: lept, datace: 1982
Šířka: 15 cm, výška: 10,5 cm
Konec dražby: 11.07.2024 20:24 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč