Z Rokytna
Autor: Jiří Lízler
(1952 Jilemnice)
signováno vpravo dole, na reversu autorský přípis, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 80 cm, výška: 71 cm, rámování: 84,5 x 94
Konec dražby: 10.07.2024 20:34 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč