Jeptišky
Autor: Ladislav Pejchl
(1901 Zlonice - 1973 Pardubice)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 63 cm, výška: 95 cm, rámování: 101,5 x 70
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.07.2024 20:53 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč