Zátiší s květinami
Autor: Johanna Moritz Hohmann
(1890 - 1940)
signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek
Technika: olej na plátně
Šířka: 61,5 cm, výška: 72 cm
Konec dražby: 10.07.2024 20:30 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč