Zábavný kolotoč
Autor: Yvonne Francart
signováno vpravo dole, na reversu autorský přípis, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 58 cm, výška: 31 cm, rámování: 40 x 67,5
Konec dražby: 20.08.2024 20:40 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč