Okres Břeclav
Autor: Přemysl Netopil
(1920 Ladná (Břeclav))
Technika: olej na plátně
Šířka: 33 cm, výška: 27 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 10.07.2024 20:41 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč