Na samotě u lesa
Autor: Nils Tydén
(1889 - 1976)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 46,5 cm, výška: 38,5 cm, rámování: 55,5 x 64
Konec dražby: 10.07.2024 21:20 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 700 Kč