Krajina s domem a farmou
Autor: Peder Brøndum Sørensen
(1931)
monogramováno vpravo dole, na reversu autorský přípis, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1974
Šířka: 41,5 cm, výška: 31,5 cm, rámování: 38,5 x 48,5
Konec dražby: 10.07.2024 21:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč