Rušná čtvrť
Autor: Marc Svabic
Signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský přípis, rámováno.
Technika: akryl, datace: 1986
Šířka: 27 cm, výška: 41 cm, rámování: 43 x 28,5
Konec dražby: 03.06.2024 20:29 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 800 Kč