Sedící obyvatelé před kostelem
Autor: Lennart Pilotti
(1912 Stockholm, Švédsko - 1981 Stockholm, Švédsko)
signováno a datováno vlevo dole
Technika: olej na sololitu
Šířka: 55 cm, výška: 46 cm
Konec dražby: 10.07.2024 20:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč