Úšovice u Plzně
Autor: Josef Jůzl
Signováno a datováno vpravo dole, olištováno, na reversu autorský štítek
Technika: olej na překližce, datace: 1973
Šířka: 72 cm, výška: 53,5 cm, rámování: 56 x 74 cm
Konec dražby: 10.09.2024 20:46 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč