Cesta mezi stromy
Autor: Josef Jůzl
Signováno vpravo nahoře, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 66 cm, výška: 50 cm, rámování: 60 x 76 cm
Konec dražby: 10.09.2024 20:45 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč