Amazonka
Autor: Spiro Schwatenberg
(1898 - 1922)
signováno
Materiál: bronz
Šířka: 8 cm, výška: 39 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 06.08.2024 21:01 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 6 500 Kč