Sportovci, 2 ks

Autor: Manuel Felguérez Barra
(1928 Valparaíso, Mexiko - 2020 Zacatecas, Mexiko)

2x kovová plastika, artista pohyblivý, obě signováni
Šířka: cca 29 cm, výška: cca 40 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 09.09.2024 21:01 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 6 000 Kč