5. Jezero v červáncích XL
Autor: Johann Holmstedt
(1851 - 1929)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 100,5 cm, výška: 77 cm, rámování: 97 x 123
Konec dražby: 13.05.2024 20:01 SELČ
Zbývá: 12d 18h 2m 18s
Vyvolávací cena: 13 500 Kč