198. Květiny v košíku - XL Formát
Autor: Camilla Göbl-Wahl
(1897 Vídeň - 1965 Vídeň, Rakousko)
sigováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 98 cm, výška: 68 cm, rámování: 88,5 x 118
Stav: poškozený rám
Konec dražby: 08.10.2024 21:05 SELČ
Zbývá: 17d 9h 9m 52s
Vyvolávací cena: 3 500 Kč