Poselství X.
Autor: Leona Vrzalová
(1975 Brno)
signováno a datováno vpravo dole, autorský štítek a razítko na reverzu, rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 2004
Šířka: 28 cm, výška: 47,5 cm, rámování: 61,5 x 42,5
Konec dražby: 10.07.2024 20:11 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč