Dědina v létě
Autor: Vojtech Seliga
(1913 Vyšné Opátske, Košice, Slovensko)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: tempera, materiál: deska
Šířka: 92 cm, výška: 47 cm, rámování: 59 x 104
Konec dražby: 11.07.2024 20:15 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč