233. Sušení prádla
Autor: M. Sýkora
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na překližce, datace: 1947
Šířka: 35 cm, výška: 26 cm, rámování: 29 x 38 cm
Konec dražby: 08.10.2024 21:17 SELČ
Zbývá: 17d 7h 39m 34s
Vyvolávací cena: 800 Kč