Sourozenci
Autor: Rudolstadt
( - )
značeno zespodu, glazováno
Výška: 18,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 10.07.2024 20:45 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč