Dívka s košíkem květin
Autor: Rudolstadt
( - )
značeno zespodu
Výška: 18,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 10.07.2024 20:43 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč