Les - XL Formát
Autor: Tedeusz Kamasa
(1924 - 2003)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 110 cm, výška: 100 cm, rámování: 115 x 124
Konec dražby: 10.04.2024 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč