Koně
Autor: János Wagner
signováno vpravo dole, rámováno, na reversu autorský štítek
Technika: olej na plátně
Šířka: 90,5 cm, výška: 68,5 cm, rámování: 79 x 101 cm pošk.
Konec dražby: 10.07.2024 20:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč