129. Vesnice v údolí
Autor: Josef Šlár
(1908 Žiželice (Kolín) - ?)
nesignováno, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 49 cm, výška: 30 cm, rámování: 36,5 x 56,5
Konec dražby: 08.10.2024 20:42 SELČ
Zbývá: 17d 9h 11m 3s
Vyvolávací cena: 800 Kč