Pohled na město
Autor: Isidre Ódena Daura
(1910 - 2008)
signováno vlevo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 61,5 cm, výška: 50 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 19.08.2024 20:40 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč