1. Lodě ve vlnách
Autor: Arthur Zaepfel
(1888 ? - 1967 ?)
signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 100,5 cm, výška: 80 cm, rámování: plátno napnuté na rámu
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.10.2024 20:00 SELČ
Zbývá: 17d 10h 38m 36s
Vyvolávací cena: 10 000 Kč